طلبه نت
سعی ام بر این است که دلنوشته ها وگاه ی تراوشات ذهنی را بنویسم اما گاه بدلایلی باز می مانم اما مهم اینست که جهان بسوی تک قطبی شدن پیش میرود وهمه باید جهاد کنند بسهم خود تا درین معرکه جهانی اجر مجاهدین را داشته باشند که فضل الله المجاهدین علی القاعدین .ووغیره
نویسنده: طلبه نت - ٢۱ دی ۱۳۸٧

           نیروهای دفتر تحکیم وحدت به مناطق جنگی فلسطین اعزام شدند

           به منظور افزایش دقت در اهداف و کاهش ضریب خطا ، چندین گردان از نیروهای داوطلب و تازه نفس دفتر تحکیم وحدت با تجهیزات کامل (شامل کفش و کلاه و بیجامه و دم پایی و تنبان و ژل موی سر و نوار کاست «یار دبستانی من» و سیگار و فندک و... ) به منظور شناسایی دقیق تر محل استقرار تروریستهای حماس در شهر غزه، توسط چند سورتی پرواز از کشورهای برادر ،دوست و همسایه، فرانسه و آلمان به مناطق عملیاتی اسرائیل منتقل شدند.

 

       یکی از افراد اعزامی هدف از این عمل بشر دوستانه خود را این گونه تشریح کرد:" بچه های دفتر از این که تصاویر  جنگ را می دیدند دلشون ریش ریش می شد ، بنابر این فکرهامون را روی هم ریختیم ، قلک هامون را شکستیم و در یک تصمیم جمعی بر اساس اصول مترقی دموکراسی به این نتیجه رسیدیم که خودمون باید وارد عملیات شویم تا یک 18 تیر دیگر بیافرینیم.

{{او گفت:ما دراین راه از اقشارسیبیلوییی تحکیم که رسماکمنیست مسلمان هم هستند استفاده میکنیم.وحتی دود الودشدن سبیل انها در این جنگ مقدس خللی در غزم راستین ما ایجاد نمیکند}}

      او گفت: با کمک به خلبانان و رانندگان کور تانک ها ، بالگردها و هواپیماهای اسراییلی، آنها را در نشانه گیری دقیق تر محل استقرار مردم نظامی حماس در داخل مناطق شهری و بیابانی کمک کرده تا دیگر کسی شاهد کشتار زیر ۶ ساله نباشد.

       ما در این راه مقدس از دو طرف درگیر به خصوص نیروهای خشن حماس که ددمنشانه سنگ و راکت به سمت اسرائیل پرتاب می کنند و بهانه به دست آنها می دهند تقاضا داریم ما را در این راه و پویش مقدس یاری کنند.

      احتمالا بعد از کمک ما به نیروهای احمق اسرائیل(می بینید چقدر ما با آنها بد هستیم) شما فقط شاهد جنازه های لت و پار شده رزمندگان حماس و تروریست های واقعی و بزرگسال تر از ۶ سال خواهید بود.

{{ما بطور قاطع این حرکت عکاسان وخبر نگارانی که این صحنه های فجیع وخونین را برای جهان به نمایش میگذارند محکوم میکنیم وانرا برای روحیه مردم وحقوق بشر مضر میدانیم.}}

       البته همانطور که مستحضرید بعد از حوادث خونبار و غم انگیز ۱۱ سپتامبر توسط طالبان منفور و طبق قطعنامه های جدید شورای امنیت ، چون کلیه مسلمانان بالاتر از ۶ سال حتما تروریست هستند(مگر آنکه خلافش ثابت شود)  اگر در این حوادث همه آنها هم کشته شوند به ما و مردم دنیا هیچ ربطی ندارد.

         و ما هم به عنوان یک گروه پیشرو و روشنفکر در ایران که تافته جدا بافته از شما هستیم این قطعنامه ها را بسیار متمدنانه میدانیم و مو به مو به آن پایبندیم. 

       همچنین قراره «شیرین جون» قضیه راکت پراکنی و مخفی شدن تروریست های حماس در خانه های خودشان را از طریق پلیس بین الملل ، دادگاه لاحه ، شورای امنیت ، سازمان ملل ، فیفا ، یوفا ، ناتو، اپک ، گروه هشت و IPAC و حامد کرزای پی گیری نماید.

بنقل از وبلاگ حامی   http://kashanhami.blogfa.com/post-204.aspx

توجه :مطالب داخل {{}}از اضافات وافاضات اینجانبمیباشد.

کدهای اضافی کاربر :