۱- ابطحی۲- دلکش ۳- گزارش دانشگاه

بسم الله الرحمن الرحيم

ازاينکه دير بروز شد از دوستان عزيز ،که سر زدند عذر ميخوام

قبل از ماه مبارک رمضان تصميم داشتم دو مطلب را بنويسم که چون وقت ان گذشت منصرف شدم.

۱=سخنی با ابطحی که در يک کلمه ميخواستم بگويم ابطحی بدان که روزی از اين مقام کنارميروی يا کنار ميگذارند ( همانطور ميدانيد که وی بر کنار شد يا بعبارتی استعفا داد) ،وابطحی بدان روزی هم از اين دنيا  کنار ميگذارندت فکری برای انروزت بکن وتوشه ای جمع  کن که جرس فرياد ميدارد که بر بنديد محملها.....سخنی دوستانه  بودووظيفه من بعنوان يک روحاني.

۲= در خبر ها ميخواندم خواننده قديمی ايران خانم دلکش دار فانی را وداع گفت وعکسهای جوانی او را در کنار عکسهای در سن پيري او قرار دادم وواقعا عبرت آموز بود گفتم عجبا اين خانم زيبا ودلربا همان دلکش نحيف ولرزان است واقعا در يک لحظه اول واخر اورا ديدم وگفتم چرا بايد عمری چنان زندگی کرد، وبرای که؟؟؟، کجايند ان دوستان و تشويق کنندگان که اکنون که او در خاک ارميده ومحتاج يک حمد ودعاست او را تنها گذاشته اند (چکيده ای بود که گذشت.)

اما اکنون تصميم دارم  گزارشی از دانشگاه زاهدان ، ماهی که در ان مفتخر بودم با دانشجويان سر کنم بدهم.از شبهای قدر انجا،از خوابگاههايی که سر زدم ،از افکار مختلف انجا، از مشکلات شخصی دانشجويان، ار متلک های انهاکه واقعا با انها بودن برای من لذت بخش ، اموزنده و مفيد بود.

ممکنه اونها هم خواننده وبلاگ باشند بدونند به نيابت از همشون از خانم معصومه سلام الله عليها زيارت کردم وجمعه انشا الله در جمکران دعاگوی انها هستم وعريضه های انها را تقديم خواهم کرد .

ابتدا که وارد شدم بخلاف انتظارم براحتی ارتباطم با انها بر قرار شد ونياز به صرف زمان نبود ،وبزودی طرح دوستی با انها ريخته شد ، اين دانشگاه دانشکده های مختلفی داره که عمده مهندسی وادبيات است که بنده در قسمت ادبيات  کارگذار يا بهتر بگويم خدمت گذار بودم ولی بدليل باحالی بچه های مهندسی هم با اونها هم در رفت وامد بودم .

تقريبا از شب ۱۲رمضان به بعد تا سحر بيدار بودم و چه شبها که تا سحر با دانشجوها بيداربوديم، از همين اول بگويم که گمان نکنيد بنده فقط با چند تا بچه مذهبی و متدين وعارف روبرو بودم  بلکه بنده  بر خلاف تفکر بعضی با همه حتی اونهايی  که فکر ميکنيد با ما و حتی خدا قهرند ارتباط داشتم وسعی بر آشتی دادن انها با خدا بودم ودايما ميگفتم من برای وصل کردن امدم نی برای فصل کردن امدم..لذا با بچه های بی نماز ، اهل شراب البته اونجا وتکا بيشتر بهشون حال ميداد ، اهل دود ودم وغيره مرتبط بودم، يه دوست با حال پيدا کردم اخر متال بود که کلی با هم حرف زديم..خلاصه اگر چيزی از انها نقل کردم متعجب نشوييد !!!!!

البته گلچين خواهم کرد ومختصر خدمتتون عرض خواهم کرد. چون طولانی شد همين مقدار بس است.

                                     نامردی نکنيد:مطالب زير را بخونيد 

حتما بخونيد:◊                 جمع آوری کمک مالی برای ساختن خانه رفسنجانی

حتما بخوانيد: ◊                    حاج کاظم در زندان

/ 16 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جواب به طلبه نت

از نظرخواهي ترسي ندارم. در همانجا كه خواندي نوشتم نظر بدهيد. مي توانيد نظر بدهيد كمي دقت كنيد. ولالله همين تربيت و هدايت مشكل ماست. افرادي كه لب گرفتن از آفتابه را زرنگي مي دانند و مردم را مسخره مي كنند مي خواهند با زور و اجبار هدايت كنند؟ مردم را به جهنم داريد هدايت مي كنيد. شما را به دين محبت دعوت مي كنم. اول شما هستيد كه بايد هدايت بشويد كه علت فساد كشور افرادي مانند حسين شريعتمداري است. من و شما اصولا رسالت هدايت بد متوجه شديم. فقط همه را گناهكار مي دانيم و خود را اسلام مطلق مي دانيم. خوارج و افراطيون هميشه فكر مي كنند براي خدا حتي بايد امام علي(ع) را بقتل برسانند!. اين هم هدايت خوارج!. تهمت كه حرام است براحتي انجام مي دهيد. چرا تهمت ترس مي زنيد؟ اسلام را وارونه معرفي مي كنيد، چرا؟ چرا؟ چرا؟ كمي محبت و مردم دوستي را ياد بگيريد. شما خود را بهتر از اقايان ابطحي و كديور و... مي دانيد. چرا؟ چون شريعتمداري را فقيه خود قرار مي دهيد؟

نشسته به راه

واااي بسم الله تو رو خدا بيشتر مراقب باشيد ... جز راست نبايد گفت هر راست نشايد گفت .... البته خيلي هاش شايسته بود ... بعضيهاش جاي شايسته تري براي نقل مي خواست ..... موفق باشيد بسيار خرسندم كرديد از اين كه به كوچه انتظارم سري زديد زير سايه صاحب الزمان ... خدا حفظتون كنه

Hosseein

خدايا تو شاهد باش افرادي مانند شريعتمداري امت اسلام را براي مقام و فروش ناچيز چند روزنامه به نفع خود به جان يكديگر مي اندازند تا جائيكه تهديد سيد مؤمن ابطحي بلامانع قرار مي گيرد و نام خدا را بردن جايز نمي باشد. از اسلام واقعي چيزي نماند جز نامش، از قران كريم چيزي نمانده است جز قرائتش و از مسلمان بودن چيزي نمانده است جز ظاهر نمايي!. اله و يكتاي من ياري كن ما را بر اين برادران نادان كه با نام تو بر سر مسلمانان مي كوبند و با امر به معروف باعث هزار منكر مي گردند. مردم را به تباهي و بي ديني مي برند و كر و كور هستند تا واقعيت را ببينند. از راه اسلام اينان را بردار.

hamideh

سخن دلم:التماس دعا...

sar_o_sade

سلام و عرض ادب . انشالله بيشتر از خاطرات شما بخونيم ؟!!!! گاهی عجب شجاعتی بخرج ميدين ها . زندان رفتنم از اون کاراهاست که ....فکرش هم دل شير می خواهد .

mosafer

اللهم عجل لوليک الفرج........التماس دعا.ياعلی...

كوچه هاي دل

سلام / مطالب مفيد بود / سياسي بازي داره ميشه/ نمي دونم آخرش خير بشه خوبه / به كوچه هاي دل هم سري بزنيد

حسین

سلام آخوند باحاله دعا گو هستیم بعضی رفقا ایمیل شما را می گیرند کار اورژانسی دارند هواستان به ایمیلتان باشد. یا حق . . . . . . . مسبب فوتبال

حسین - مسبب فوتبال

سلام آخوند باحاله !!!!! دعا گو هستيم بعضی رفقا ايميل حضرتعالی را می خواستند خدمتشان داديم ايميلتان را چک بفرماييد حتما عزيز دل برادر ! يا حق