چهار ماه از بازداشت طلبه سیرجانی گذشت؛ انگار نه انگار

چهار ماه از بازداشت طلبه سیرجانی گذشت؛ انگار نه انگار

چرا هیچ‌کس هیچ توضیحی نمی‌دهد؟

چهار ماه از بازداشت طلبه سیرجانی گذشت؛ انگار نه انگار

قریب چهار ماه است که از بازداشتِ طلبه سیرجانی (علیرضا جهانشاهی) به همراه  آقای محسن شیرازی بسیجی نوزده ساله (مسئول سایت طلبه سیرجانی) - بدون  محاکمه و یا حکمی- در ماجرای بروجرد می گذرد.

 

به گزارش بولتن نیوزاین سوال مطرح است که مگر جرم این دو نفر چه بوده که باید مستحق چنین برخوردی باشند؟ آیا اینگونه برخوردها با روحانیت انقلابی و ولایی به صلاح نظام است؟ آیا این کار باعث سرخوردگی و به انزوای کشاندن نیروهای متدینِ انقلاب و فرزندان ولایت نمی شود؟

همچنین این ابهام وجود دارد که مبادا چون این بندگان خدا تریبونی نداند باید با آنها اینگونه برخورد شود؟ اینها که مثل برخی آقا زاده ها نیستند که تا به آنها دست زده شد، آسمان و زمین را به هم می بافند و از داخل و خارج صدای تمام بلندگوهایشان در می آید.

به هر حال به نظر می‌رسد سخنگوی دستگاه قضایی برای پاسخ گویی به افکار عمومی و همچنین هم صنفان خود در لباس روحانیت شایسته است آخرین وضعیت نگهداری و همچنین اتهام این دو فرد را بیان کند و با شفاف سازی در این زمینه از اجحاف در حق دو شهروند انقلابی جلوگیری کند.

بنقل از دهه چهارم انقلاب

/ 5 نظر / 45 بازدید
نسیم

سلام بلاگتون رو دیدم ازش خوشم اومد گفتم شما که توی کار IT هستید حتما فضای مجازی رایگان بدرتون میخوره برید توی سایت دراپ باکس http://db.tt/vGYCKvPX و اونجا یه اکانت درست کنید 2.5 گیگا بایت فضای رایگان میده و میتونید فایلهاتون رو روی گوشی موبایل توی لپ تاپ خونه یا کامپیوتر شرکت یا دانشگاه یا هرجای دیگه بهش دست رسی داشته باشید. یه نرم افزار کوچیک هم داره که باید نصب بشه تا بطور کامل و راحت بتونی مثل فولدر های توی ویندوزت ازش استفاده کنی.راستی این پروژه کار یه دانشجوی ایرانی به نام آرش فردوسی و دوست امریکایی است تا حالا بالای 300 میلیون یوزر تونستن جذب کنن . کار منو که خیلی راه انداخت حتما به درد شما هم میخوره

کبوتر حرم زهرا

بسم الله الرحمن الرحیم ... سلام بر شما دوست عزیز نوروز یکی از سنتهای بزرگ ایرانی است و همواره نزد ایرانیان و حتی مردم دیگر کشورها از اداب و رسوم والایی برخوردار بوده است ولی امسال ایام نوروز با فاطمیه تلاقی دارد شما میتوانید با ثبت سایت یا وبلاگ خود در این سایت اعلام دارید ارزشها و سنتهای اسلامی هم برای شما اهمیت دارد و در ایام نوروز حرمت فاطمیه و حضرت زهرا را نگه میدارید www.fatemeye92.ir همچنین در خبر است اگر این بیام را برای وبلاگهای دیگر هم بفرستین در گسترش فرهنگ فاطمی کمک کرده اید

هادی

سلام در وبلاگ " عرفان زندگی " مطالب مهمی هست که توصیه می کنم حتماً مطالعه کنید. اگر به دردتان خورد (یا نخورد ) آن را به کسانی که به بن بست رسیده اند و یا تشنه حقیقت هستند، معرفی نمایید.

خدا رحم کند به ما که هنوز مردمانی نیک موخر از آقا زاده هایند.

معالم

از امروز آغاز می شود؛ نام نویسی رشته های تخصصی سطح سه حوزه علمیه+دفترچه راهنمای پذیرش شبکه معالم ـ ثبت نام رشته های تخصصی سطح سه رسمی ویژه طلاب برادر به صورت حضوری و غیرحضوری آغاز شد. http://maalem.ir/NewsDetail.aspx?itemid=1284