/ 7 نظر / 47 بازدید
لینکدین

سلام لطفا لینک باکس طلبگیِ لینکدین را در پیوندهای وبلاگتون قرار بدید و تبلیغ کنید. لینکدین کاری به جز فرستادن بازدید برای وبلاگ طلبه ها ندارد.

آقای همامهر

سایت حقیقت بهائیت برگزار می کند : دوره های آشنایی و نقد و بررسی فرقه ضاله بهائیت ــ به صورت غیر حضوری ( مجازی )ــ با توجه به محدودیت های موجود در تعداد افراد کلاس ، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام نمایند www.baharoom.ir/fa/sabtenam لطفا به دوستان نیز اطلاع رسانی نمایید .

جنبش 1404

سلام خداقوت همسنگر امام زمان(عج) از شما راضی باشه که چنین سد محکمی جلوی دشمناش ایجاد میکنید. 16 بهمن ماه قراره بزرگترین گردهمایی وب نویسان(با موضوع بصیرت،جوانان و انقلاب) برگزار بشه. در راستای همین گردهمایی جشنواره وب نویسی شروع شده که روز گردهمایی از 10 وب برتر با تندیس های برنامه و جوایزی نقدی و همچنین معنوی تقدیر میشه. برای مطالعه قوانین و شرایط مسابقه وب نویسی میتونید به لینک زیر مراجعه کنید: http://www.jonbesh1404.ir/page/ghavaninewebnevisi امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم است. حضرت آیت الله خامنه ای منتظر پیوستن شما به این اتحاد هستیم.باشد که محکمتر و متحدتر از قبل به جنگ اهریمنان سایبری بریم،جنگی که از نظر بزرگان امروز مهمترین مسئله است. در ضمن وزارت ورزش و جوانان مستقیما کار نظارت بر این برنامه را بعهده دارد.

یک نفر طلبه

سلام لینک شدید بنده دوستان طلبه وبلاگ نویس را لینک می کنم. اگر شما هم صلاح می دونید لینک بفرمایید...

ساندیس خور

بیوگرافی اشخاصی که با فلسفه مخالف هستند http://sandiskhor.blog.ir/

معالم

از امروز آغاز می شود؛ نام نویسی رشته های تخصصی سطح سه حوزه علمیه+دفترچه راهنمای پذیرش شبکه معالم ـ ثبت نام رشته های تخصصی سطح سه رسمی ویژه طلاب برادر به صورت حضوری و غیرحضوری آغاز شد. http://maalem.ir/NewsDetail.aspx?itemid=1284

جا مونده از شهدا

بالاتر از سلام ! ]رهبر خود را تنها نگذارید[ سلام علیکم وظیفه مـــــا سنگین تر شد... از جهاد فرهنگی خود غافل نباشید و با هم در ارتباط باشید! {دوست ودشمن بدانند اگر زسرهایمان کوهها بسازند هرگز نخواهیم گذاشت فرزندانمان در تاریخ بخوانند خامنه ای تنها ماند..} ومن الله التوفیق... ذکر تعجيل فرج ، رمز نجات بشر است/ ما برآنيم که اين ذکر جهاني گردد اللّهم عجل لوليک الفرج