چرا گوش خائنان اداری را نمی کشید

بسم الله الرحمن الرحیم
 سطوری چندرا استاد حیدر رحیم پور به اقای ده نمکی عزیز ارسال کرده بودند که ایشان در وبلاگ خود عینا درج نمودند که اتفاقا شبیه برخی از سوالات ما بود ولی چون گردن ما هنوز کلفت نشده که اگر حرفی زدیم خیلی ها زورشان به ما نرسد لذا ........ ما هم از وبلاگ  ایشا ن نقل نمودیم راستی فراموش کردم بگویم که وبلاگ اقای ده نمکی بخاطر نقل کامنتی تحت عنوان -من یک فاحشه صنعتیم- فیلتر شده که در سایت مبارزین لینکش  هست  اللهم نجنا من کل فیلتر 

                            بسمه تعالي 

گزارشي به عدالت خواهان كشور 

 بقلم و مسئوليت:

 حيدر رحيم پور

 

پس از سلام، سال 82 گروهي از مهندسين بيكار كشاورزي كه بيشترشان از جان نثاران سرشناس انقلاب اسلامي‌مي‌باشند و عدالتخواه و منفور چپ و راست و نتوانسته بودند به تسلط چپي ها از هيچ وامي‌بهره مند شوند از من خواستند محل متروكه فروشگاه موزاييك سازي‌ام را به آنان اجاره بدهم تا پس از تعمير، مركز شركت زرچكان مزرعه مجري طرح هاي آبياري قرار دهند و ماهي 300 هزار تومان هم اجاره بپردازند و من مبلغ را به دارائي گزارش دادم ليكن آن بي ادبان، مرا دروغگو خواندند و اخطار كردند اجاره فلان مبلغ است و من كه بزرگترين آرزويم اصلاح ادارات است و به نيروهاي دكتر احمدي نژاد دل سپرده بودم به آقاي دكتر دانش جعفري كه مرا خوب مي‌شناسند نوشتم اگر مي‌خواهيد اول كار با يك حركت ابتكاري و بي خرج 50% از مشكلات دارايي حل شود همين فردا به مشهد مشرف شويد و درب دارائي ميز محاكمه‌اي بگذاريد و من و مامور را محاكمه فرمائيد اگر من دروغ گفته بودم از شخصيتم نترسيد زيرا شخصيت من از شخصيت نجاشي در حكومت علي بيشتر نيست و در همان جا به حراست دارائي دستور دهيد حد دروغ و تهمت را درباره من اجرا كنند و اگر هم مامور دروغ گفته بود پس از اجراء حد دروغ، ماده از كجا آوردي را درباره او اجراء و اخراجش كنند.

ليكن متاسفانه دوستان هم مسلكم خيلي زود حكومتي و ليبرال شده بودند و جان سخن مرا درك نكردند و آقاي دكتر الهامي‌كه از همه بيشتر مرا مي‌شناسند به من تلفن زدند مشكل شما حل شد، زيرا تصور فرموده بودند مشكل كسي كه هر چه را داشته، خرج انقلاب كرده و هميشه چهار فرزندش در جبهه و همسرش كه از رهبران انقلاب بوده است در منازعه با منافقين سكته كرده و در روزهائي كه ديگران را به خشت مالي راه نمي‌داده‌اند، انقلاب مهمترين مسئوليتها را به او پيشنهاد مي‌كرده و نمي‌پذيرفته است، به خاطر پرداخت شندرغاز ماليات مي‌باشد و عجيب اينكه بر خلاف پندارشان مشكلات ما از آن روز كه پرونده دادستاني دارائي فرستادند هر لحظه بيشتر و انتقام كشي دارائي آغاز شد:

1- چون شركت پرووشل با پنجاه سال سابقه كشاورزي به رياست من جهت اخذ استعلامي‌به دارائي مراجعه كرده، فرموده بودند حاج آقا فلان مبلغ بدهي دارند، بپردازند تا پاسخ استعلام داده شود:

الف- ماليات حقوق كشاورزان و آنان چهار مرده بيمه شده با اقل حقوق و هشت زن بيوه و دختران يتيمي‌كه فقط تابستانها با روزي 3 هزار تومان حقوق كار مي‌كنند؟! ب- ماليات حقوق راننده تراكتور 76 ساله اي كه با تراكتور 30 ساله خودش زندگي مي‌كند و چند برگه نامربوط ديگر، كه چون شركت محتاج اخذ استعلام بود، همه آنها را پرداخت و استعلام را گرفت وبا اينكه مي‌دانستيم نمايندگان شوراي اسلامي‌مشهد با آراء كمي‌و حمايتي به مجلس رفته‌اند و كاربردي ندارند پنج اخطاريه بر خلاف قانون دارائي را به نمايندگان دادم و گفتم واجب شرعي است كه با اين مدارك آقاي دانش جعفري را استيضاح كند كه شهامتش را نداشتند.

2- چنانچه نوشتم پس از حكم دادستان پيرامون اجاره محل به نفع من، دارائي به مزاحمت مستاجران پرداخته، جواني به شركت زرچكان كه سال گذشته با اينكه هنوز يك سال كار نكرده بود به حكم وظيفه مبلغ 36 هزار تومان به دارائي بي خبر از شروع كار آنها تقديم مي‌دارد، مي‌گويد امسال مي‌خواهيم براي شما پنج ميليون و هشتصد هزار تومان ماليات پايه وضع كنيم نظرتان چيست؟ مي‌گويند ما حتي در پارسال هم مالياتي نداريم و مامور مي‌رود و چند روز بعد بجاي پنج ميليون و هشتصد هزار تومان يازده ميليون و هفتصد هزار تومان اخطاريه مي‌فرستند و چون به دارائي مي‌روند و مي‌گويند با اينكه چكهاي دو رقمي‌ما برگشت مي‌خورد، به معناي اين اخطاريه چيست و آن حقه بازان مي‌گويند اشكالي ندارد اعتراض كنيد، پرونده به كميسيون حل اختلاف مي‌رود و مشكل حل مي‌شود وديگر خبري نمي‌شود تا اينكه كميسيون بي دين و دشمن انقلاب مبلغ شانزده ميليون و هشتصد هزار تومان يعني بيش از سرمايه حقيقي بچه هاي شركت، بدون حضور مودي، ماليات تعيين مي‌كنند. اين بود بچه هايي كه براي كسب سرمايه در گردش، محل شركت را به مبلغ 60 ميليون رهن داده بودند و با اين سرمايه تازه راه افتاده بودند با حالتي مجنونانه پيش من آمدند و تقاضاي گزارش كار به مقام رهبري يا دكتر احمدي نژاد را كردند و به خصوص ناراحتي بيشترشان از اين بود كه چند روز براي اخذ پروانه از دارائي تقاضاي استعلامي‌كرده بودند دارائي گفته بود چون يكي از شركاي زرچكان مزرعه فرزند حاجي رحيم پور است؟! وايشان بابت تاخير ماليات حقوق كشاورزان؟! 83 هزار تومان بدهكارند پاسخ استعلام را نمي‌دهيم، اينجا بود كه من احساس وظيفه كردم و دانستم بايد حج‌ام را تبديل به عمره و به جنگ با يزيديان بروم و به پاسخ شان گفتن اكنون كه گرفتاريهاي احمدي نژاد در جبهه نزاع با دشمنان خارجي و كلان رانتخواران، فرصت كشيدن گوش خائنان اداري را به ايشان نمي‌دهد، به مسئوليت من هرگاه دارائي حكم بي دينانه خود را به اجراء گذاشت، برويد گوش مفسدان و دروغگويان مصلح نما را بكشيد تا ديگر بار در فرصتي مانند ماجراي روستاي رده، مردم عصباني در پناه دشمنان، اين دارائي را، كه يك دهم ماليات مستكبرين را نمي‌گيرد و مستعضفان را از صحنه خارج مي‌كند به آتش نكشند و به خصوص گوش آن كثيف نفوذي كه خود را نماينده اصناف جا زده است بيشتر بكشيد و از قول من از مسئول حراست دارائي كه متدين است، بخواهيد و تقاضا كنيد كه تا پايان مرافعه با بچه ها درگير نشوند، چه ذهن بچه ها از ماجراي اطراف سفارت انگليس در تهران افسرده است، ليكن پايان مرافعه خود را تسليم حراست كنيد و نتيجه حكم دادگاه را به سايتهاي خودي و روزنامه هاي مستقل منتقل كنيد و رونوشتهايي از اين نامه را به حضرات زير تقديم داريد:

1- دكتر دانش جعفري با آنكه از ايشان گله مندم 2- دوست دانشمندم آقاي دكتر حداد عادل رئيس محترم مجلس شوراي اسلامي‌3- وزير محترم كشور 4- وزير محترم اطلاعات 5- برادرمن دكتر افروغ و دوستان هميشه همرزمم سردار قاسمي، دكتر عباسي، دكتر ا... كرم و كارگردانان مردمي‌متعهد ده نمكي و نوري زاد و به خصوص سرورم دكتر محسن رضائي.

حيدر رحيم پور

/ 7 نظر / 37 بازدید
سيد جواد

یاد اوری یک حماسه یادش بخیر 23 تیر سال 1378 راهپیمایی باشکوه مردمی روزهاي 18 و 19 و 20 و 21 و 22 تيرماه سال 1378 روزهاي تلخ و عبرت آموز كه به سختي مي گذشت ...

اسمانيان

سلام ممنون ميشم بيشتر باهاتون اشنا بشم.

اکبر

با سلام و قبولی طاعات مخصوصاَ معتکفین عزیز با معرفی کتابی از ... و نشانی مرقد مطهرش بروزم و منتظر... علامه حسن زاده آملی می فرمایند: تا شنیدم آن جناب را رساله‌ای در لقا‌ءالله است برای تحصیل آن بسیار این در و آن در زدم تا به حکم آن‌که عاقبت جوینده یابنده است؛ آنرا تحصیل کرده با شراشر جان و دلم آن را مطالعه کردم و در حد و وسع خودم از آن حظ و لذ بردم. "

عبد

سخنرانيهای دکتر حسن عباسی در وبلاگ ....

فریادگر

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی با خبر شدیم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد فیلم تخیلی و سراسر توهين آمیزبه فرهنگ جهاد و شهادت از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش نماید . لذا نظر به اینکه پخش این فیلم را توهینی به اهالی جبهه و جنگ و خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثار گران میدانیم و از طرفی پخش اين فيلم را هدر دادن بيت المال مي دانيم لذا از جنابعالی دعوت می کنیم به عنوان اعلام اعتراض به این اقدام صدا و سیما و به حکم دفاع از کيان غيرت و شرف شهدا ، رزمندگان و ايثارگران و جانبازان انقلاب اسلامي با پخش اين فيلم مخالفت نمايند . و پستی را در وبلاگ خود به این موضوع اختصاص دهید و مراتب را به ادرس http://faryaade-dell.blogfa.com وبلاگ فریاد دل که در همین رابطه راه اندازی شده اطلاع دهید تا نام شما در لیست معترضین قرار گیرد. با تشکر .

محمد

سلام عيدتون مبارک وبلگ به روز شد.

حريم ياس

اللهم عجل لوليک الفرج... سلام. خوب هستيد ؟ سر نميزنيد به ما ! لينکمون تغيير کرد. سر بزنيد به ما . لطف کنيد لينک حريم ياس رو در وبلاگتون تصحيح کنيد. ممنون . التماس دعا. ياعلی