"میر حسین موسوی" حقوق بگیر احمدی نژاد!

دلیلی بزرگ تر از این می خواستید که دروغ گویی میر حسین موسوی را اثبات کند؟
میر حسین موسوی به عنوان "رئیس فرهنگستان هنر" حکم مسئولیتش را از "محمود احمدی نژاد" اخذ کرده و به عنوان نیروی زیر دست او، حقوق می گیرد و مثلا کار می کند.

میر حسین واحمدی ن‍‍‍ژاد

بعد از شکست سخت میر حسین در انتخابات ریاست جمهوری و ژست مبارزه جویی او در برابر آراء مردم و نپذیرفتن انتخاب بزرگ ملت، برخی از اطرافیان آن که افه های موسوی را جدی گرفته بودند، شایعه ای مبنی بر استعفای میر حسین موسوی از ریاست فرهنگستان هنر به دلیل این که منصوب احمدی نژاد و حقوق بگیر اوست، در سایت های خود منتشر کردند بلکه این مسئله را که میر حسین نیروی زیر دست احمدی نژاد محسوب می شود را پنهان سازند.

ولی میر حسین از آنها زرنگ تر بود. مگر حقوق رئیس فرهنگستان هنر کم است که به سادگی آن را از دست بدهد؟ هر چقدر هم باشد، گوشه ای از زندگی موسوی و اهل و عیالش را خواهد گرفت.

ظاهرا احمدی نژاد نیز از روی ترحم و دل سوزی، تا امروز اجازه داده که میر حسین بر ریاست خود بر فرهنگستان بماند و حقوقش را از نهاد ریاست جمهوری بگیرد.

وقتی کسی احمدی نژاد را رئیس جمهور قانونی نمی داند، چگونه از او حکم مسئولیت می گیرد و حقوق آنچنانی هم اخذ می کند؟

مگر غیر از این است که موسوی قصد دارد همچون گذشته، آن جا را به عنوان سنگر مثلا هنرمندان مخالف حفظ کند؟!

«بسم الله الرحمن الرحیم

هنر، عرصه خلاقیت انسان و مظهر جمال حق و جلوه عشق و زیبایی است

جناب آقای مهندس میرحسین موسوی

در اجرای ماده 18 اصلاح اساسنامه فرهنگستان هنر مورخ 21/1/80 شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا به پیشنهاد مجمع عمومی فرهنگستان هنر، به موجب این حکم جناب عالی را برای مدت چهار سال دیگر به عنوان رییس فرهنگستان هنر برمی گزینم.
امید است با استعانت از خداوند منان و مشارکت سایر اعضای محترم درخدمت خالصانه به پیشرفت و تعالی هنر در این سرزمین هنر پرور موفق باشید.

محمود احمدی نژاد
رییس جمهوری اسلامی ایران»

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران، ۵ اردیبهشت ۱۳۸۶

اقتباس از حمید داوود ابادی

/ 45 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نادر

کودن بی شعور اول باید بدونی خود اقای موسوی از موئسسان فرهنگستان هنر بعدش این احمدی نژاد نکبت تو دوران هاشمی و خاتمی و حمایت اونها تونست خودشو بالا بکشه درود بر موسوی درود بر عدالت و ازادی -لعنت خدا بر این احمدی نژاد این سگ دروغگو و دیکتاتور مظلوم نما و لعنت بر جیره خواران و افراطیون وابسته با دولت احمدی نژاد

زنده باد وطنم ایران

درو د بر میرحسین عزیز - وسلام

به توچه

لعنت خدا برمیر حسین وخاندان اوباد وسلام.

جواد

این چه تحلیلی است دیگه مگه 60میلیون آدم حقوقشون را از آقا احمدی نژاد صدقه می گیرند که باید مطیع و تابع ایشون باشند نکنه جنابعالی به همین خاطر طرفدار ایشون هستی

ایرانی

بنام عادل مطلق هرچه می خواهد دل تنگت بگو ....... ما نمیگویم چون صدایمان به جای نمیرسد . نه صدا و سیما داریم نه اینترنت آزاد فقط به یاری خدا چشم دوختیم . خلاصه یه روزی برای همه روشن میشه حق با کیه به امید آزادی انسان از بند جهل

یاور جهادی

علمی بنویس طلبه

وطن پرست

مملکت ما مگه کشکه هر کی از راه رسید به بازی بگیره.خطاب به رئیس جمهور گرامتون!!!!

ارشيا

بابا ريدي تو خودت

ناشناس

آخه پدر آمرزیده، اول اینکه با این حرفات به تمام کارمندای دولت توهین کردی، دوم اینکه میر حسین حقوق مادام العمر از دوره نخست وزیری داره، سوم اینکه میرحسین اقلا میلیونها طرفدار واقعی داره، چهارم اینکه میر حسین یه مهندس کاربلد معماره با سابقه طولانی طراحی و اجرای پروژه های معماری( البته اگه نمی دونستی تا حالا) باز هم اینکه به کف آهن تفته کردن خمیر به از دست بر سینه نزد امیر، بازهم اینکه تو حقوق مفت طلبگیتو بگیر و ضرب ضربای خودتو بخون، ترو چه به این مفتی بازی ها

zedeeslamehaghighi

سلام بر اساس امر بانک مرکزی نرخ تورّم به بیشتر از ۲۰ درصد رسیده. این یعنی حقوق‌ها باید ۲۰ درصد بیشتر بشوند. همه میگویند بسیجیها بهترین حقوق و مزایا را دارند. ما که ندیدیم. نون برای ما هم گران شده. همه چیز برای ما هم گران شده. در یک بلاگ خواندم که ماها بهترین حقوق هارا میگیریم و نرخ تورّم به ما اثر نخواهد داشت.والله به امام قسم اگر این واقعیت داشته باشد.فقط همین را می‌خواستم بگویم.