به مناسبت پیمان هشت ماده ای رهبری در باره مبارزه با فساد

به مناسبت پیمان هشت ماده ای رهبری در باره مبارزه با فساد

تعجب می کنم از برخی که دائما به مناسبت و سالگرد پیمان 8 ماده ای رهبری انرا به رخ مسئولین محترم و قاطعانه قوه قضاییه می کشند و هی می گویند: چرا قوه عدلیه با مفسدان و دانه درشت ها برخورد نمی کند چرا افتابه دزد ها را میگیرید واز این جور حرفهای دانشجویی .

می دانید چرا تعجب میکنیم !!!!علت تعجب این است که آنها هنوز خیلی چیزها را نمی دانند آنان چه می دانند مصلحت چیست؟ در ضمن رئیس قوه قضاییه تازه بر این مسند تکیه زده تا بیاید آشنا به اوضاع و احوال شود و بعد مدیران قبلی را درو کند و مدیران جدید بکارد خودش چند سال طول می کشد.

 در ثانی این آقایان جاهل  جوان که از اصول برخورد با مفسدان فی الارض وفی السماء  چیزی نمی دانند بهتر است حرفی نزنند چون چون این جانب که از اکابر و اعاظم این فن هستم (اینجانب نیز یکی از مسولین هستم البته از نوع خوبهاشان)چند مرحله را متذکر می شوم تا بفهمند چه مراحل سخت و دشواری را باید گذراند تابتوان بامفاسد اقتصادی برخورد قاطع شود.

مرحله اول مرحله شعار است مرحله دوم مصاحبه است مرحله سوم برخورد شفاهی است و مرحله چهارم بررسی سطحی مساله است ، مرحله پنجم بررسی عمیق،  مرحله ششم بررسی عمیق تر ، مرحله هفتم بررسی عمیق ترین  مرحله هشتم که خود دنیایی گشاده است  مصلحت است ,مرحله نهم داشتن .........(نمیشود نوشت)

 اینکه نمی شود  چهار تا بچه دانشجو بقول خودشان عدالتخواه بدون اطلاع از این مراحل وغیره که خودهمین وغیره حرفها دارد دایما پیله میکنند به مسولین و بالمناسبه و بالغیر المناسبه سخن از پیمان 8 ماده ای می رانند.

البته خود همین 8 ماده ای خودش یک مشکل است آخر برخورد با مفاسد نر می خواهد و آخر مواد 8 ماده ای ماده است از اینجا ادامه نمی دهم که ممکن است بجرم اهانت به فمنیستها و اهانت به نسوان با ما برخورد قاطع کنند. 


/ 14 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید

سلام برادر مسوول خوب دیروز! بسیار زیبا بود اول نگران شدم که مبا ا شما هم... اما نه الحمدلله سراغی هم از این بچه دانشجوها نگیرید ها!

M . J . M

منتظری خواست که انسان برود ...

ابوطالب

سلام! 1-حضرت آقای طلبه ! از این که قدم رنجه کردید و به لانه کوچکم سر زدید ممنون 2- ما چاکر هر چی طلبه بزرگوار هستیم! 3-مطلبتون جالب بود و متنبهانه!!! 4-من همونجام ...باز هم بیا ونظرات طلبگی بده برادر!!

طه

. . . سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام عليييييييييييييييييييييكم اخوي يا همون برادر حال حضرتعالي ان شاله .....سايه مستدام...... .....غذيتان هميشه حاضر... .....توپ هايتان هميشه گل.... .....رويتان هميشه خندان...... .....جيبتان هميشه پر........ ....حالتان هميشه خوش... .....خوشه هايتان 1.... . و از اين حرفا[گل] . . .

سیدمصطفی

سلام...منم طلبه ام و با افتخار شما رو لینک کردم...[چشمک] ..........علی یارت[گل]

مهديه.ع

یا لطیف سلام و درود خدا بر محمد و خاندان بابرکت او سلام بر امام عصر سلام بر دوست خوبم... ببخشید دوباره! به خاطر دیر به روز شدنم... فردا 24 بهمن تولدمه[خجالت] خوشحال می شم با یک دعا خوشحالم کنید.. شیرینی و کیک ندارم! و مطلبم هم یه مطلب بی ربطه! ولی محقرانه دعاتون می کنم! یک دعای خامه ای بایک عالمه شکلات اجابت! می سپرمتون به امام حسن مجتبی و پیامبر دوست داشتنی ام که خیلی می خوامش... موفق باشید و برحق! اللهم عجل لولیک الفرج

عقايد شيعه

من نام عن نصرة وليه إنتبه بوطأة عدوه امام علي عليه السلام:هرکس به وقت ياري ولي ورهبرش در خواب باشد ، زير لگد دشمنش بيدار مي شود. سلام با " نظر عمر در مورد خلافت ابابکر" به روز هستيم موفق باشيد به اميد ديدار

سعید

سلام خدا قوت اومدم بگم یه مطلبی با عنوان من گذاشتم تو وبم و خوشحال میشم تشریف بیارین! کجایی شما؟ روزمرگی؟ یا علی

فاطیما

سلام ... با افتخار وبلاگ شما لینک شد...[گل] و العاقبه للمتقین یاعلی[گل]

سید رضا

بهتریت سایت در مورد امام زمان و همچنین بانک صوتی و فیلم مذهبی و دیگر امکانات یه سری بزن پشیمون نمیشیhttp://farajnazdikast.blogfa.com/از مدیر سایت دعوت به همکاری میکنم و همچنین از شما دوستان عزیز اگر مطلب دارید در نظرات بنوسید تا من هم ان را در سایت قرار بدهم تا بقیه استفاده کنند