عذر خواهی

                                           بسم الله الر حمن الرحيم

  بزودی با مطالب مختلف در خدمت شما هستم

ببخشيد با مشکل فيلتر مواجه بودم..نتونستم براتون بنويسم..

واز اون بد تر نتونستم سر بزنم از مطالبتون استفاده کنم

شرمنده همه دوستان  باور کنيد ما طلبه ها  بر خلاف فکر بيشتر

 مردم با مشکلات عديده وانواع پديدهها .... مواجهيم........

در ضمن دوستان دانشگاه هم بعضيشون تماس وايميل واينجور چيزا فرستادند

بايد به اونام برسم...........لينکوندن دوستان هم مهمس

ولی دارم تو وبلاگا ميژگردم مفيداشونا دارم علامت ميزنم تا لينکشون کنم.....

اگر دوستی معرفی بشه در خدمتيم......وای ديرم شد ..

 

/ 29 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عباس

بسم رب الحسين *ای منتظر غمگين مباش قدری تحمل بيشتر - گردی به پا شد در افق گويی سواری ميرسد* مولي متقيان امام علي(ع): در راه خدا با دست به نبرد برخيزيد،اگر نتوانستيد به وسيله زبان و گفتار جهاد كنيد و اگر قدرت و توان نداشتيد پس با دل و انديشه تان با دشمنان مبارزه كنيد. **يا علی** به ياد سنگر خونين ياوران خمينی* بسيجی خامنه ای*دوستدار مهدی* عباس.

بچه لر شیرین زبون

"چه مي خواستيم چه شد"، شهیدان اسلام با سری افکنده انجزه انجزه سر می دهند. چرا که فردا ضعيفه ای مسلمان، تابع حکومت اسلامی، بنام اسلام حجاب خود را از سر بر خواهد گرفت و به خون شهیدان اسلام که هزاران سال در پشت حجاب زنان سنگر گرفته بودند خواهد رید، با پیوند دادن اسلام به حقوق بشر، چون گوز به شقیقه، مکتب انسان ستیز محمد را به کُسخند خواهد گرفت، با نادیده گرفتن غیرت زپرتکی انصار حزب الله، شجاعت علی را به پشم خویش حساب نخواهد کرد، با سری نترس و موهای افشان اسلو را کربلا خواهد کرد و به از جان گذشتگی ، شهادت(جاکشی)و سر بي تن حسین خواهد شاشید، صبر حسن را با خنده های خود به ناشکیبایی خواهد رساند و ناموس فاطمه فیل کُس آموزگار حجاب ، عفت و پاکدامنی زنان شیعه را با فشردن دستان نامحرمان کافر برباد خواهد داد

عرشيان

سلام ..... ممنون که سر می زنيد.....بابا چه قدر سرتون شلوغه ...جه خبره؟....يا علی التماس دعا.

طلبه

با سلام. اتفاقا ما هم از ترکشهای شرکتهايی (مثل پارس‌آنلاين) که محض خود شيرينی و جهت اخذ تسهيلات مختلف!! به بهانه‌ی اين‌که شايد چند نفر حرفهای گنده‌تر از دهان بزنند؛ و کل پرشين‌بلاگ را فيلتر کردند بی‌نصيب نمانديم. البته خود مخابرات به پارس‌آنلاين جهت اين اقدام خودسرانه اخطار داده و پارس‌آنلاين هم مجبور به بازکردن پرشين‌بلاگ شده اما اين‌دفعه شرکت پرشين‌بلاگ به‌خاطر اين توهين، سايتش را طوری تنظيم کرد که با کارت پارس‌آنلاين يا بعضی ديگر، باز نشود. پيشنهاد مي‌کنم که اول از اين کارتها استفاده نکنيد. دوم که به کل اشتراک طولانی بيشتر از ۲۰ ساعت نخريد. چون معمولا زود هک مي‌شوند و ديگران از حساب شما سوءاستفاده مي‌کنند. با تشکر.

نجمه

سلام انگار خيلی سرتون شلوغه التماس دعا ومن الله توفيق

qom bia

سلام . از اينکه به ولاگ من سر زديد متشکرم لينک خواستی لينک بده اشکال نداره !!!

mahmood

سلام . منم شرمنده که دير اومدم .البته به شدت شما مجروح نبودم . اما زندگيه ديگه چه ميشه کرد ؟ منتظر کارت بی فيلتر و مطلب جديدتون هستم .. يا علی ..

متين آرامدل

درکنار افسانه هالوکاست ( کشتار يهوديان بدست افراد نازی ) که صهيونيستها در کرنای فلک کرده اند , قصه پرغصه کشتار ده میليون نفری ايرانيها توسط يهوديان انگليسی در مدت دوسال در ۸۳ سال پيش هم شنيدنيست ...

تربچه

سلام ... نيستيد ؟‌... هر جا هستيد سلامت باشيد ... سري هم به باغچه مظلوم ما بزنيد براي رفع سلامتي بد نيست ... به هر حال مويد باشيد ..

نامرد قمی

سلام حاجی يه سر به ما بزن قابل بوديم ما رو هم لينک کن يا علی ....