افق روشن سوریه وبحرین

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز اخبار میگفت مخالفین حکومت سوریه بطور انتحاری در مسجدی نماز گزاران را بخاک وخون کشیدند که این خبر باعث  شد افق سوریه را روشن ومرحله عبور از بحران این کشور را سریع تر وموفق تر بدانم چون این نوع حرکتها هوبت واقعی وچندضلعی صهیونیستم یهودی مسیحی اسلامی وپشت پرده مخالفین سوریه را افشا میکند وافکار عمومی وذهن ها شکل گیری صحیح  میابدوعموم مردم (1)به بصیرت نزدیک تر میشوند وچهره های مخالفین بیشتر نمایان می شود واحساس کردم  اندکی بیشتر باید بر روی بحرین تمرکزکرد اگر چه خبر کشته شدن یکی از علما وبزرگان اهل سنت حامی این انتفاضه  نیز حکایت از روشنی افق وگسترش علنی  دامنه مبارزات  بحرین می کند وعمومیت حرکت اعتراضی مردم بحرین را متجلی تر می کند.

------------

(1)  یکی از دکترین هایی که امام خمینی ره ارایه داد در کنار مدل حکومتی ولایت فقیه که تا اکنون نیز بخوبی جواب داده ودر حوزره جهانی فعال وارد شده تایر گذاراست بحث مردم است او میزان را رای مردم دانست انهاراولی نعمت وخود را نوکر وازین دست مفاهیم که قدرت را همه وهه از مردم می دانست وتعیین کننده همه چیز را مردم دانست ولذا سوریه باقطع نظر از همه بحثها چون مردم نحواستند در استانه سقوط رفت وارام ارام در حال برگشت است علی رقم تمام تلاشها وهزینه ها ودلارهاوریالهای سعودی وغیره ولی احساس میشود در بین دولت مردان وبرخی مدیران این نگاه مردم محوری جایگاهی ندارد واعتقاد ی به ان نیست. که خود بحثی جداگانه می طلبد.

سوریا سوف ینجح

 سوریا سوف ینجح

 

/ 9 نظر / 44 بازدید
Asal

آموزش تخصصی هک از معتبرترین دانشگاه هک در جهان

یک طلبه

سلام تشکر می کنم به من سر زدی واقها بدون تعارف وب زیبا و مناسبی داری،خداوند به شما قوت و قدرت بدهد.و در این راه پر برکت و پر ارزش موفق پیروز باشید. و برای سر افرازی و پیروزی مردم مظلوم بحرین دعا می کنم. و بزودی انشاءالله پیروزی انها را ببینیم. اگر لایق بودم لینکم کن خبر بدهید لینکتان کنم.

یک طلبه

سلام تشکر می کنم به من سر زدی واقها بدون تعارف وب زیبا و مناسبی داری،خداوند به شما قوت و قدرت بدهد.و در این راه پر برکت و پر ارزش موفق پیروز باشید. و برای سر افرازی و پیروزی مردم مظلوم بحرین دعا می کنم. و بزودی انشاءالله پیروزی انها را ببینیم. اگر لایق بودم لینکم کن خبر بدهید لینکتان کنم.

سعید

سلام کاملا صحیح است اما باید یه کاری کرد واسه اونا نمیشه دست رو دست گذاشت ارادت یا علی

منیر

سلام خدمت استاد گرانقدر ببخشید من هنوز اصلا وقت نکردم وبلاگتونو بخونم چون داشتم سریع دنبال ویلاگهای مذهبی میگشتم تا یکی بیاد وجواب این ادم بیادب رو بده من اونقدر سوادم قد نمده تا بتونم با هاش بحث کنم برای همین از شما اهل فن تقاضای کمک دارم لطفا به این وبلاگ که به جای آدرس خودم قرار دادم بروید در قسمت سوالات مبهم دینی تا بخواهید شبهه نوشته خواهشا بروید وجواب دندان شکن بدهدی ممنون از لطفتون.

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345386241.09

بابای غریب

سلام شما را دعوت به تبادل لینک می کنم . یاعلی مهدوی باشید.

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 1244201333

حمید

سلام سایت قشنگ و خوبی دارید موفق باشید